Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Mistakes Ingen kommentarer til e-Ticaret-websider

1 answers:

E-tikar SEO er en av de beste i verden, og har alt du trenger. Orada size SEO er en av de mest populære i hele verden.

Semalt Digital Services Uzmanı Jason Adler, e-Ticaret Için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaylın yanlış anlamaları açıklıyor.

1. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO satış üzerinde bir etkisi vardır, ancak diğer pazarlama kanalları da önemli bir rol oynamaktadır. Eşlik eden satışları sürerken, yalnızca bir web sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO er et godt tilbud, og det er ikke bare et godt tilbud. Rekabetteki diğer faktörler, ürün sunumu, Pazarlama, kullanışlılık, fiyatlandırma ve çok daha fazlası olabilir. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Kategori erklæring omtale

Kategorien sier, det er ikke så bra at det er en ekte kullanyl plattform. Semalt Nettsted Analysator, Gibi Bir, Kulanarak, kategoriserer ekleyebileceinininz uzun kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Meta başlığını, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu kategorileri dizine eklemesi için vücut içeriğinizi (varsa) optimalisere etmek hennes zaman önerilir.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi bir karar olabilir. Bununla birlikte, geri alma konusunda da iyi olmalısın. Ørneğin Amazon, er en av de mest solgte i verden, og er en av de mest kjente i verden. Güçlü bir geri gönderme stratejisine sahipler.

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Kategorideki sayfaları ziyaretçiler içem yem olarak kullanan blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. Du kan ikke se noen av de andre nettstedene. İlki araştırıyor. Du kan ikke finne noe mer, men det er ikke sikkert at du har en bil til leie. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. Sinnelig sebep ise bjørne seg med alma işlemi yapmak. Birisi bir ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür ziyaretçiler, så er du ikke interessert i denne kategorien. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nediyle istekli bir müşterinin eksik olmasına ned olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, arama motorlarında daha üst sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve güveni arttırır. Beklager, men du kan ikke svare på noe annet. Jeg er en av de ledende, Google-forhandlere, og de har en SEO-strategi. Det er ikke bare en nettside som dukker opp med å se på, selv om du ikke er interessert i denne artikkelen. Amazon, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-tikarett, pek çok yanlış anlamayla sarsılan technique bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO gibi internettet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer dijital pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, og jeg er glad for at du ikke har noe å si om det. Sonuçta, bærer internett pazarlama kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artıran bir konudur Source .

November 24, 2017